Аксесуари для автоматичних воріт – це пристрої безпеки та контролю доступу, які призначені підвищити якість та зручність у використанні вашої автоматичної огорожі.
Пристрої безпеки:
• Сигнальна лампа – призначена для візуального оповіщення у вигляді світлових спалахів під час роботи автоматичних воріт. Деякі моделі сигнальної лампи додатково обладнані вбудованою антеною. Антена дозволяє підвищити якість радіосигналу, що передається від пульта дистанційного керування.
• Фотоелементи – виключають можливість ударити автомобіль, людину чи будь-яку іншу перешкоду на шляху руху стулки автоматичних воріт. Залежно від моделі електронного контролера, фотоелементи можна використовувати для автоматичного закривання воріт після того, як автомобіль проїхав через лінію автоматичного огородження.
Пристрої контролю доступу:
• Пульт ДК – призначений для дистанційного керування автоматичними воротами у радіусі дії радіосигналу, що передає пульт до радіоприймача електронного контролера. З пульта ДК можна повністю відкрити/закрити ворота, частково відкрити ворота (режим хвіртки). У просунутій автоматиці з пульта дистанційного керування від воріт можна керувати додатковим обладнанням, наприклад електромеханічним замком хвіртки, освітленням та іншим додатковим обладнанням.
Пульти бувають декількох видів, різниця полягає в способі запису сигналу від пульта до приймача радіосигналу:
• Пульт передавача - сигнал записується безпосередньо до приймача радіосигналу
• Пульт дублікатор – копіює сигнал від основного пульта передавача та передає приймачеві копію сигналу від пульта передавача
• Пульт копі-кодер – універсальний пульт, який дозволяє керувати автоматичними воротами та іншим обладнанням без запису сигналу від пульта копі-кодера до приймача. У пам'ять копі-кодера слід записати сигнал від пульта передавача або пульта дублікатора, після чого пристроєм можна буде керувати з пульта копі-кодер. Кількість пультів копі-кодерів для керування одним пристроєм може бути нескінченна.
На різних пультах може бути різна кількість кнопок, наприклад 2 або 4 кнопки, кожною окремою кнопкою можна керувати різними пристроями та виконувати різні запрограмовані функції, все залежить від виробника пульта та приймача та запрограмованих функцій. Наприклад, кнопка №1 відкриває та закриває вуличні ворота, кнопка №2 відкриває та закриває гаражні ворота, кнопка №3 частково відкриває вуличні ворота (режим хвіртки). Копка №4 управляє освітленням при в'їзді у двір.
До інших пристроїв для керування автоматичними воротами відносяться кодові клавіатури, та ключик-кнопки, дані пристрої можуть бути як дротові, так і бездротові. Бездротові пристрої переїдають сигнал по радіочастоті.
• Зовнішній радіоприймач – пристрій підключається до електронного контролера автоматичних воріт та іншого обладнання, наприклад, до електромеханічного замка тощо. Приймач зчитує радіосигнал, що передається від пульта дистанційного керування, та передає сигнал до основного пристрою. На зовнішній радіоприймач на відміну від вбудованого приймача, можна записати велику кількість пультів.
• GSM модуль – дозволяє дистанційно керувати автоматичними воротами та іншим обладнанням за звичайним телефонним дзвінком на номер SIM картки, яка встановлена в GSM модулі.
• WiFi / internet модуль – призначений для віддаленого керування автоматичними воротами та іншим обладнанням з програми, яка встановлена на смартфоні. WiFi/Internet модуль потрібно підключити до мережі Internet через WiFi або кабельне з'єднання.
• Bluetooth модуль – призначений для керування автоматичними воротами та іншим обладнанням з програми, яка встановлена на смартфоні. Цей модуль працює за принципом зчитування радіосигналу, який відправляє смартфон на модуль Bluetooth (радіус дії приблизно становить 15 метрів).
Якщо ви хочете максимально використовувати весь функціонал вашого автоматичного огородження, для цього вам достатньо купити в інтернет-магазині Ворота Лайф додаткові аксесуари для ваших автоматичних воріт.